- HP INC.
- Ново

Цена
€37 12 / 72 60 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP 963XL - 20.5 ml - High Yield - magenta - original - ink cartridge
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 60 g |
| Shipping Width | 11.4 cm |
| Shipping Depth | 2.5 cm |
| Shipping Height | 12.6 cm |
| Shipping Weight | 70 g |
| Localisation | English, French, Italian, Portuguese, Spanish, German, Polish, Czech, Dutch, Arabic, Slovak / Western Europe, Central Europe, Arabic |
| Consumable | |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Magenta (pigmented) |
| Included Qty | 1-pack |
| Capacity | 20.5 ml |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Cartridge Features | Anti-counterfeit label with QR code (ACF) |
| Yield | Up to 1600 pages ISO/IEC 24711 |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Magenta (pigmented) |
| Included Qty | 1-pack |
| Capacity | 20.5 ml |
| Cartridge Features | Anti-counterfeit label with QR code (ACF) |
| Yield | Up to 1600 pages ISO/IEC 24711 |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 60 g |
| Shipping Width | 11.4 cm |
| Shipping Depth | 2.5 cm |
| Shipping Height | 12.6 cm |
| Shipping Weight | 70 g |
| Localisation | English, French, Italian, Portuguese, Spanish, German, Polish, Czech, Dutch, Arabic, Slovak / Western Europe, Central Europe, Arabic |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




